Kontroverzní opatření na usmrcení deseti tisíců divokých koní přijaly úřady Severního teritoria v Austrálii. Plán počítá s tím, že přemnožená zvířata budou zabíjena z vrtulníků. Podle úředníků koně trpí extrémním nedostatkem jídla a vody. Nařízení má proto zabránit ekologické tragédii.
Australané vybijí tisíce divokých koní, postřílí je z vrtulníků
23. května 2013 8:42
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179754
Zdroj: Agris.cz