Indonéské ministerstvo lesnictví doporučilo prodloužit dvouleté moratorium na záchranu lesů. Podle mluvčího byl příslušný návrh předložen prezidentovi počátkem května.Vláda po dohodě uzavřené s Norskem v květnu 2011 uvalila dočasný zákaz udělování licencí ke kácení na 64 milionech hektarů nedotčených pralesů a slatinných a rašelinných lesů.
Indonésie chce prodloužit moratorium na odlesňování
23. května 2013 14:53
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179764
Zdroj: Agris.cz