Dovozy drůbežího masa do Česka letos rostou. Za první tři měsíce roku se dovezlo 26.714 tun, meziročně o 13 procent více. Nejvíce se drůbež vozí z Polska, odkud pocházelo přes 12.000 tun. Podíl polských dovozů tak vzrostl z loňských 38 procent na 45 procent. Na tiskové konferenci to dnes uvedli zástupci Sdružení drůbežářských podniků.
Dovoz drůbeže v 1.čtvrteltí vzrostl o 13 pct,hlavně díky Polsku
23. května 2013 15:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179766
Zdroj: Agris.cz