Nové zemědělské muzeum vzniklo v Pravčicích na Kroměřížsku. Představuje staré zemědělské stroje pocházející od 18. století do současnosti i dějiny šlechtitelství. Muzeum vybudoval selský rod Netopilů s podporou peněz z Evropské unie. Jejich zemědělský podnik hospodaří v katastrech obcí Žalkovice, Pravčice, Stará Ves a Horní Moštěnice a zemědělskou techniku sbírají už roky.
Zemědělské muzeum v Pravčicích ukazuje starou techniku
24. května 2013 14:08
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179782
Zdroj: Agris.cz