Hasiči se v noci na dnešek potýkali s rozsáhlým požárem v areálu zemědělského družstva v Osíčku na Kroměřížsku. Plameny zachvátily halu pro chov kuřat o rozměrech asi 70 krát 15 metrů. Budova byla na navezení drůbeže teprve připravována, škoda byla přesto předběžně odhadnuta na čtyři miliony korun.
V Osíčku na Kroměřížsku hořela hala pro drůbež,škoda je 4 miliony
27. května 2013 13:32
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179797
Zdroj: Agris.cz