Ministr zemědělství Petr Bendl chce státní hřebčince v Tlumačově na Zlínsku a v jihočeském Písku převést pod Lesy ČR. Věří, že to přinese několikamilionovou úsporu pro stát, jistou budoucnost pro hřebčinec, nové využití pro koně a snad i nová pracovní místa. V hřebčincích to vítají.
Hřebčince v Tlumačově a Písku se sloučí s lesy, koně budou tahat dřevo
30. května 2013 8:59
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179840
Zdroj: Agris.cz