Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) začal zemědělcům v tomto týdnu vyplácet národní doplňkové platby za uplynulý rok. Farmáři v jejich rámci ze státního rozpočtu obdrží celkem 400 milionů korun, meziročně zhruba o 900 milionů méně. Informoval o tom dnes fond v tiskové zprávě.
SZIF začal vyplácet farmářům doplňkové platby za loňský rok
31. května 2013 8:11
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179857
Zdroj: Agris.cz