Státní zemědělský intervenční fond začal zemědělcům vyplácet národní doplňkové platby za 2012. Poprvé se na ně vztahuje tzv. modulace, která upravuje výši plateb. Modulaci nařizuje Evropská unie. Zatím měly povinnost používat ji staré členské státy EU, od roku 2012 ji musí aplikovat i nové členské země.
Národní doplňkové platby za rok 2012 jsou upraveny podle nařízení Evropské unie
31. května 2013 11:41
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179862
Zdroj: Agris.cz