Čeští zemědělci začínají vyčíslovat škody vzniklé povodněmi. Agrární komora odhaduje, že voda zaplavila nejméně 50 tisíc hektarů, přičemž započítány ještě nejsou oblasti z dolního toku Labe. Podle šéfa komory půjdou škody do stovek milionů, možná až přes miliardu. Podle Jana Záhorky z Agrární komory hlásí okresní sdružení například podehnívání porostů.
Zemědělci viní z povodní beton místo luk. Voda smetla chmelnice i rybníky
7. června 2013 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179946
Zdroj: Agris.cz