V českých lesích bylo loni vytěženo 15,06 milionu krychlových metrů dřeva, meziročně o dvě procenta méně, vyplývá z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). Klesala především nahodilá těžba, zahrnující odstraňování polomů či likvidaci stromů napadených škůdci. Naopak plánovaná těžba mírně vzrostla.
Těžba dřeva v ČR loni mírně klesla na 15,1 milionu metrů krychlových
10. června 2013 7:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179957
Zdroj: Agris.cz