Jedna z největších tuzemských vinařských firem Vinium z Velkých Pavlovic na Břeclavsku byla loni opět ve ztrátě. Výsledek hospodaření byl minus 26 milionů korun, ve ztrátě je od roku 2006. Se ztrátou počítá i letos. Vyplývá to z výroční zprávy založené ve Sbírce listin.
Vinium z Velkých Pavlovic bylo loni opět ve ztrátě
12. června 2013 14:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/179999
Zdroj: Agris.cz