Lidé loni požádali ze státního programu Zelená úsporám o dotace 485 milionů korun. Žádosti poslalo přes 3100 lidí. Největší zájem projevili o dotace na solární panely. Na ostravské výstavě Infotherma 2010 to řekl ředitel Státního fondu životního prostředí (SFŽP) Petr Štěpánek. Nejvíce žádostí lidé podávali v posledním čtvrtletí, kdy jich bylo zhruba šestkrát více než do září. Zatímco do konce září podalo žádost zhruba 440 lidí, kteří požadovali celkem 64,3 milionu korun, do konce prosince už to bylo 3118 lidí.
Lidé loni požádali z programu Zelená úsporám o dotace 485 milionů
20. ledna 2010 12:45
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz