V Libereckém kraji vyjely do polí první kombajny. Už v úterý začali zemědělci sklízet nejranější odrůdy ječmene v Agroplastu Kobyly na Liberecku, na sklizeň se připravují také v Agru Rubín. Výnosy v Kobylech se zatím pohybují kolem pěti tun z hektaru, loni sklízeli i 6,3 tuny. Úroda není špatná, žádné rekordy to ale letos nebudou.
V Libereckém kraji vyjely do polí první kombajny, rekordy nebudou
11. červenece 2013 7:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180342
Zdroj: Agris.cz