Argentinská vláda vyzvala občany, aby co nejvíce omezili konzumaci rajčat. Bojí se totiž, že by kvůli malé produkci v letošním roce mohla tato zelenina dojít. Podobný rajčatový problém pak řeší i restaurace v Brazílii.
Argentincům bylo doporučeno, aby konzumovali maximálně jedno rajče za den. Úřady doporučení odůvodnily sezónním nedostatkem tohoto druhu zeleniny.
Rajčat je málo, nejezte je tolik. Vláda upravuje Argentincům jídelníček
15. červenece 2013 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180381
Zdroj: Agris.cz