Sklizeň obilovin a řepky v Libereckém kraji by měla být lepší než ta loňská. Vyplývá to z odhadů sklizně k 20. červnu, které zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Zemědělci v kraji očekávají o 12 procent lepší úrodu obilí a o šest procent vyšší produkci řepky. Loňská sklizeň ale patřila za posledních deset let k těm nejhorším a ani letos se žádné rekordy nečekají.
V Libereckém kraji by se mělo sklidit víc obilí a řepky než loni
15. červenece 2013 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180383
Zdroj: Agris.cz