Žně ve Středočeském kraji se kvůli nedostatečné zralosti porostů zatím nerozjely naplno, oproti loňsku mají dvoutýdenní zpoždění. Zemědělci v Praze a Středočeském kraji sklidili dosud dvě procenta ploch obilí, vyplývá z údajů, které ČTK poskytlo ministerstvo zemědělství. Pokud nebude špatné počasí, lze předpokládat, že úroda bude oproti loňsku vyšší, sdělila ČTK ředitelka krajské agrární komory Hana Vandělíková.
Žně ve Středočeském kraji teprve začínají, úroda bude asi vyšší
17. červenece 2013 16:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180432
Zdroj: Agris.cz