Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) od soboty 20. července omezí kvůli sběračům borůvek vstup do některých oblastí parku. Omezení bude platit do 15. října. Letos však borůvky kvůli chladnému a deštivému jaru téměř nejsou, takže problémy s neukázněnými sběrači by být nemusely. Mohla by se tak opakoval loňská situace, kdy se borůvky také neurodily.
V Krkonoších začne platit omezení vstupu kvůli sběračům borůvek
19. červenece 2013 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-krkonosich-zacne-platit-omezeni-vstupu-kvuli-sberacum-boruvek
Zdroj: Agris.cz