PK ČR již delší dobu se znepokojením sleduje mediální útoky směřující ke konzumaci balených vod. Naposledy to byl článek uveřejněný v Haló novinách "Není pití jako pití", v němž autorka zcela mylně uvádí, že "není nic špatného na pití vody z vodovodu" a že "nejnovější studie ukazují, že do špatně skladované vody se uvolňují toxické i rakovinotvorné látky z obalu".
Stanovisko PK ČR k nabízení kohoutkové vody v restauracích
23. červenece 2013 10:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180496
Zdroj: Agris.cz