Ministr zemědělství Miroslav Toman zažádá na středečním jednání vlády o navýšení letošního rozpočtu svého resortu o 2,1 miliardy korun. Peníze jsou určeny na odstranění škod po letošních povodních. Vyplývá to z předkládací zprávy materiálu, který je na programu nadcházející schůze kabinetu.
MZe zažádá vládu o navýšení rozpočtu o 2 mld na povodňově škody
23. červenece 2013 14:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180499
Zdroj: Agris.cz