Zemědělci na Svitavsku sklidili první hektary ozimých ječmenů. Žně se v regionu zdržely kvůli pozdnímu nástupu jara zhruba o dva týdny. Výnosy z ozimých obilovin budou nejspíš lepší než loni. Výsledky u jarních obilovin ještě ovlivní počasí, řekl ČTK ředitel Agrární komory ve Svitavách Josef Gracias.
Zemědělci na Svitavsku začali sklízet ozimý ječmen
23. červenece 2013 14:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180500
Zdroj: Agris.cz