Pěstitelské pálenice na Břeclavsku očekávají i díky velké úrodě meruněk slušnou sezonu. Někde se už pálí, jinde brzy začnou. Ve středu v osm hodin ráno začínáme, hlásil v pondělí spolumajitel pěstitelské pálenice v Hruškách Josef Šmerák. Už se těší, že si po loňské mizérii spraví chuť.
Pálenice začaly brzy, už se pálí třešně i meruňky
24. červenece 2013 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180506
Zdroj: Agris.cz