Na odstranění škod po letošních povodních získalo Ministerstvo zemědělství 2 113 milionů korun. Vláda mu dnes o tuto částku navýšila rozpočet pro letošní rok. Podle ministra zemědělství Miroslava Tomana bylo cílem předloženého materiálu částečné zajištění finančních prostředků na zmírnění povodňových škod.
Ministerstvo zemědělství získalo díky zvýšení rozpočtu přes 2 miliardy korun na škody po povodních
25. červenece 2013 9:44
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180529
Zdroj: Agris.cz