Čeští zemědělci začali s blížícím se koncem tzv. zelené nafty masivně hledat způsoby, jak ušetřit pohonné hmoty a efektivně využívat pracovníky i stroje. Dokazuje to silná poptávka po systému WEBDISPEČINK, který monitoruje stroje a práci v zemědělství. Úspory se výrazně projeví snížením spotřeby pohonných hmot, přesčasových hodin, administrativní práce a opotřebením zemědělské techniky.
S blížícím se koncem zelené nafty hledají čeští zemědělci nový způsob úspory
31. červenece 2013 9:45
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180593
Zdroj: Agris.cz