Tuzemští včelaři získají v následujících třech letech z evropských fondů a státního rozpočtu více než 230 milionů korun. Nařízení, které to umožní, dnes schválila vláda, oznámil novinářům po jejím dnešním jednání premiér Jiří Rusnok. Dotaci budou včelaři moci využít například na obnovu včelstev, boj proti nemoci varroáza či na rozbory medu.
Včelaři získají v příštích třech letech dotace přes 230 mil Kč
31. červenece 2013 15:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180599
Zdroj: Agris.cz