Zemědělci ve Středočeském kraji a Praze dosud sklidili přes 15 procent ploch obilí a přes 17 procent řepky. U sklizených obilovin činí dosavadní hektarový výnos 5,1 tuny, u řepky 3,49 tuny. ČTK to sdělilo ministerstvo zemědělství. Ředitelka krajské agrární komory Hana Vandělíková dnes ČTK řekla, že by letošní sklizeň mohlo snížit současné sucho.
Letošní pomalejší sklizeň ve středních Čechách ohrožuje sucho
1. srpna 2013 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180606
Zdroj: Agris.cz