Lidé si loni přinesli z tuzemských lesů houby a lesní plody v přepočtu za rekordních sedm miliard korun. Loňský sběr byl z dlouhodobého hlediska nadprůměrný i co se týče množství, když dosáhl 48.800 tun. Vyplývá to ze Zprávy o stavu lesa a lesního hospodářství, která byla na programu dnešního jednání vlády. Zejména houbaření je v Česku tradiční oblíbenou zálibou.
Lidé si loni z lesů přinesli plody za rekordních 7 miliard korun
2. srpna 2013 7:38
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180621
Zdroj: Agris.cz