Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v posledním období nacházela v maloobchodní síti zvýšený počet plesnivých olomouckých tvarůžků od tradičního loštického výrobce A. W. Společnost proto 19. července zastavila výrobu, aby dezinfikovala výrobní zařízení. Tento týden by měla výrobu opět spustit.
Olomoucké tvarůžky byly plesnivé, firma dezinfikovala výrobu
5. srpna 2013 17:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180667
Zdroj: Agris.cz