Houby prodává na Zelném trhu v Brně už čtyřicet let. A tak mizernou úrodu jako letos dlouho nepamatuje. "Nic neroste. V lese se mi teď podaří najít tak akorát tak kuřátka," postěžoval si zkušený houbař a prodejce Stanislav Berhard. Pokud člověk nemá přímo vytipovaná místa, je podle něj bez šance, aby v těchto dnech něco našel.
Letošní léto houbám nepřeje. Lépe bude na podzim
14. srpna 2013 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180766
Zdroj: Agris.cz