Včely vymírají a vědci nedokážou jejich prudký úbytek zastavit. Od padesátých let minulého století se jejich počet snížil o dvě třetiny! Důvod? Je to nejen používání pesticidů, změny v zemědělství a paraziti, ale také masivní rozšíření a využívání mobilních telefonů.
Jak dlouho vydrží lidstvo bez včel? APOKALYPSA SKUTEČNĚ HROZÍ!
19. srpna 2013 15:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180824
Zdroj: Agris.cz