Polsko si v letošním roce upevní pozici největšího pěstitele jablek v Evropské unii. Polská produkce tohoto ovoce by měla vzrůst o deset procent na 3,2 milionu tun, předpověděla dnes Světová asociace pro jablka a hrušky (WAPA). Asociace předpověděla, že produkce jablek v EU letos vzroste o sedm procent na 10,8 milionu tun.
Polsko si letos upevní pozici evropského lídra v produkci jablek
20. srpna 2013 11:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180836
Zdroj: Agris.cz