Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) v současné době realizuje projekt POSPOLU, jehož dlouhodobým cílem je zvýšení kvality absolventů středních odborných škol a učilišť. Nástrojem, který by měl vést k tomuto ambicióznímu cíli, je vytvoření a následné zavedení "optimálního" modelu spolupráce mezi školou a podnikem, do kterého jsou žáci posíláni na odbornou praxi.
Chcete se podílet na zkvalitnění středního zemědělského školství?
23. srpna 2013 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/180881
Zdroj: Agris.cz