Více než dvěma milionům obyvatel Zimbabwe hrozí v následujících měsících vážný nedostatek potravin a lidé tam budou potřebovat naléhavou pomoc. Oznámil to dnes Světový program pro výživu (WFP), který funguje při Organizaci spojených národů (OSN). Postiženy jsou především oblasti na jihu země.
OSN: V Zimbabwe hrozí hlad více než dvěma milionům lidí
4. září 2013 14:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181041
Zdroj: Agris.cz