Novou metodu využití slámy jako substrátu pro výrobu bioplynu představili vědci z švédského Ústavu zemědělské a environmentální techniky (JTI). Jak JTI koncem srpna v Uppsale informoval, bioplyn se v této skandinávské zemi v současné době vyrábí převážně z čistírenských kalů, kejdy a domovního odpadu.
Švédští vědci chtějí ze slámy vyrábět bioplyn
11. září 2013 10:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181125
Zdroj: Agris.cz