Pětinu roční produkce medu, která činí téměř 1000 tun, už vyváží plzeňská rodinná firma JSG med do Německa, Polska, Rumunska a na Slovensko. Podíl exportu podniku, který patří mezi pět největších obchodníků s medem v Česku, se trvale zvyšuje. Firma už půldruhého roku vyrábí také džemy z ovoce, které nyní tvoří čtvrtinu z téměř 70milionového obratu, řekla ČTK Gabriela Straková, spolumajitelka firmy, fungující na trhu přesně 20 let.
Plzeňská Firma JSG med vyváží zhruba pětinu produkce medu
11. září 2013 15:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181130
Zdroj: Agris.cz