Loni bylo na Mělnicku jablek dost. Letos se jim ale nedařilo, někde je navíc otloukly kroupy. Letošní úroda jablek na Mělnicku bude zřejmě nejslabší za poslední roky. Alespoň si to myslí provozovatelé moštáren, které zahrádkářům i sadařům proměňují sklizeň v nápoj plný vitamínů. Podle provozovatele moštárny na mělnické Pšovce Ladislava Prajze může jít opravdu o velký rozdíl oproti sklizni v loňském roce.
Pěstitelé si jablečného moštu příliš neužijí. Sklizeň je slabá
14. září 2013 17:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181169
Zdroj: Agris.cz