Společnou expozici Ministerstva zemědělství a šesti českých potravinářských firem mohou od dnešního dne navštívit lidé na World Food Moskva, nejvýznamnějším mezinárodním potravinářském veletrhu v Rusku. Koná se každoročně od roku 1992 a MZe se jí účastní podruhé. Potrvá do 19. září.
Ministerstvo zemědělství se účastní veletrhu World Food Moskva
16. září 2013 12:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181181
Zdroj: Agris.cz