V Maďarsku se na jedné ovčí farmě vyskytl antrax. Nemoci, která je nebezpečná lidem, minulý týden podlehlo jedno zvíře. Žádný člověk prý nakažen nebyl. Informovala o tom dnes agentura MTI, podle které úřady již podnikly nezbytná opatření k eliminaci sněti slezinné.
V Maďarsku se na ovčí farmě vyskytl antrax, lidé nejsou nakaženi
17. září 2013 12:26
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181199
Zdroj: Agris.cz