Ministerstvo zemědělství požádá ve středu vládu o přesunutí 850 milionů korun, které resort ušetřil, na navýšení doplňkových plateb zemědělcům a posílení národních dotací do zemědělství. Vyplývá to z informací MZe k jednání vlády. Přibližně 80 milionů korun má být podle návrhu využito na navýšení národních doplňkových plateb.
MZe navrhne vládě přesun 850 mil. Kč mj. do národních dotací
18. září 2013 11:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181215
Zdroj: Agris.cz