Lídr hnutí ANO a majitel společnosti Agrofert Andrej Babiš by si v případě vstupu do Sněmovny ponechal své podnikatelské aktivity. Pokud by se stal ministrem, ze společnosti by odešel a dále ji neřídil. Babiš to v neděli řekl v Partii na televizi Prima, kde diskutoval s předsedkyní uskupení Hlavu vzhůru Janou Bobošíkovou.
Jako poslanec by si Babiš řízení Agrofertu ponechal
23. září 2013 12:36
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181264
Zdroj: Agris.cz