Ministerstvo životního prostředí počítá s tím, že v blízké budoucnosti se směsný komunální odpad nebude vyvážet na skládky, ale výhradně ekologicky využívat pro výrobu elektrické energie a tepla. Potvrdil to náměstek ministra Ing. Martin Frélich během Dne Kompetenčního centra Pražských služeb, který proběhl 17. září v areálu ZEVO Malešice.
Den kompetenčního centra Pražských služeb ukázal, jak se bude s odpadem nakládat v blízké budoucnosti
23. září 2013 16:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181273
Zdroj: Agris.cz