Na jižní Moravě končí sezóna vinobraní. Na jednotlivé akce přišly tisíce lidí. Zájem návštěvníků si pochvalují i menší města. Dnes skončilo vinobraní ve Valticích na Břeclavsku. Na dvoudenní akci přišlo přes tři tisíce lidí. ČTK to řekli organizátoři. Návštěva ve Valticích byla menší než loni, souvisí to i s chladnějším počasím.
Na jižní Moravě končí sezóna vinobraní, o akce je stále zájem
6. října 2013 18:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181431
Zdroj: Agris.cz