Drůbež v obchodech by měla mít od příštího roku na etiketě rodokmen. Zákazník by se tak měl dozvědět, odkud daný kus pochází, kde byl poražen nebo jak byl starý. Už dnes tato povinnost platí pro hovězí maso. Evropská norma nařizující to samé i pro drůbež musí být schválena ještě letos a platit by měla od konce příštího roku.
Drůběž v regálech možná už jen s rodokmenem
7. října 2013 11:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181437
Zdroj: Agris.cz