Zhruba sto tun tržních ryb vyloví rybáři ode dneška do neděle z největšího českého rybníku Rožmberk. Počasí při prvním ranním zátahu nepřálo tak jako loni, kdy rybáři vyjeli na pramicích do loviště za východu slunce. Ryb bude také méně než v předchozím roce, odnesla je červnová povodeň.
Začal výlov Rožmberku, potrvá do neděle
11. října 2013 14:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181506
Zdroj: Agris.cz