Na počátku října se z iniciativy ministra zemědělství v demisi Miroslava Tomana uskutečnilo jednání zástupců lesnicko-dřevařského sektoru u "kulatého stolu". Tématem setkání bylo definování problémů lesnicko-dřevařského sektoru a hledání způsobů jejich řešení.
ADP oceňuje přístup MZe k řešení problémů sektoru
14. října 2013 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181519
Zdroj: Agris.cz