Podzimní verze pěstitelské výstavy Floria, která se konala na kroměřížském výstavišti od čtvrtka do neděle, přilákala 16.700 návštěvníků. ČTK to dnes řekla mluvčí výstaviště Hana Matulová. Loni byla podzimní Floria první pěstitelskou výstavou, která se konala v Kroměříži na novém výstavišti. Tehdy ji navštívilo 18.000 lidí.
Pěstitelská výstava Floria přilákala do Kroměříže 16.700 lidí
15. října 2013 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181531
Zdroj: Agris.cz