Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vyhrála jeden z několika soudních sporů s výrobcem medu z Plzně firmou JSG med. Firma se domáhala účasti ve správním řízení, které SZPI vedla proti prodejci. Soud potvrdil právní názor SZPI, že firma nemá na účast nárok, uvedl mluvčí inspekce Pavel Kopřiva.
JSG med nemá nárok na účast ve správním řízení SZPI s prodejcem
16. října 2013 14:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181556
Zdroj: Agris.cz