Ministerstvo zemědělství (MZe) chce prosadit, aby obchodníci s potravinami povinně uváděli u vchodu do prodejen podíl českého zboží na jejich pultech. Na konferenci u příležitosti Světového dne chleba to uvedla vrchní ředitelka Sekce potravinářských výrob Úřadu pro potraviny Viera Šedivá.
MZe chce, aby řetězce povinně uváděly podíl domácích potravin
16. října 2013 15:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181558
Zdroj: Agris.cz