Největší český výrobce vína, Bohemia Sekt, prodal loni 25,5 milionu láhví sektů, vín a lihovin, což bylo meziročně o 500.000 láhví méně. Skupina loni utržila 1,5 miliardy korun, o rok dříve 1,6 miliardy Kč. Na trhu uplatnila 12 milionů láhví sektů, nejvíce od roku 1999, kdy svět slavil příchod nového milénia, řekl marketingový ředitel Martin Fousek. Předloni podnik prodal přes 11 milionů láhví sektů. Zisk za rok 2009 zatím skupina nezveřejnila.
Bohemia Sekt prodal loni 25,5 milionu láhví
27. ledna 2010 10:45
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz