Prezident Agrární komory ČR a senátor Jan Veleba chce předložit novelu zákona, která by zaváděla povinné členství v Agrární komoře. Povinné členství by se mělo týkat zemědělců, potravinářů, rybářů a podnikatelů v lesnictví. Řekl to na dnešním semináři na téma Zemědělství a prosazování jeho zájmů v politice ČR, který se konal v Senátu.
Prezident AK Veleba chce navrhnout povinné členství v komoře
5. listopadu 2013 15:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181776
Zdroj: Agris.cz