V resortu ministerstva zemědělství (MZe) je příliš mnoho výzkumných ústavů. Ty navíc nemají výsledky odpovídající financím, které jim stát každoročně dává. Je proto potřeba ústavy restrukturalizovat. Při diskusi k reformě Společné zemědělské politiky EU v pražské Lucerně to řekl ministr v demisi Miroslav Toman.
Toman chce sloučit zemědělské výzkumné ústavy, je jich prý mnoho
6. listopadu 2013 8:18
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181783
Zdroj: Agris.cz